SZKOLENIA ZAMKNIĘTE (ONLINE) TO KOMFORT I SPORO ZALET


Pragniemy przedstawić Państwu propozycje kilku tematów szkoleń realizowanych w formule szkoleń zamkniętych według zapotrzebowania konkretnej gminy. Każde z zaprezentowanych szkoleń może być zrealizowane w dowolnym, wskazanym przez Państwa terminie w formule online. Dodatkowo nasi doradcy po konsultacji z Państwem oraz z Wykładowcami mogą dokonać modyfikacji w programie tak, aby tematyka jak najlepiej odpowiadała Państwa oczekiwaniom.

 

Czas trwania: każde z naszych szkoleń trwa 4 godziny dydaktyczne, czyli 3 zegarowe oraz 15 minut przerwy (np. 9.00 - 12.15) i może być zrealizowane w godzinach dostosowanych do Państwa potrzeb, również w godzinach popołudniowych.

 

Adresaci: szkolenia zostały przygotowane w szczególności dla przedstawicieli Urzędów Miast i Gmin, w tym Wójtów/Burmistrzów/Prezydentów, przewodniczących Komisji RPA, Pełnomocników ds. Profilaktyki i RPA, członków i kandydatów na członków GKRPA, a także dla Przewodniczących i członków Interdyscyplinarnych Zespołów ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, kierowników OPS, pracowników socjalnych, kuratorów, policjantów, strażników miejskich, przedstawicieli służby zdrowia, dyrektorów i pedagogów szkolnych, pracowników punktów konsultacyjnych oraz innych osób zainteresowanych tematyką szkolenia.

 

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami opiekującymi się poszczególnymi województwami,
tel.: 22 398 87 90 lub 12 341 95 23 lub elektronicznie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.