SZKOLENIA WYJAZDOWE TO SAME ZALETY!


Najczęściej szkolenia organizowane są w siedzibie zamawiającego. Jednak organizacja szkoleń wyjazdowych daje możliwości połączenia nauki z możliwością poznania osób z innych stron Polski zajmujących się tą samą tematyką i wymianą doświadczeń oraz odwiedzeniem atrakcyjnego miejsca.

 

Szkolenia wyjazdowe to cały pakiet korzyści. Przede wszystkim zajęcia odbywają się w formule otwartej, a więc każdy może w nim uczestniczyć. Ponadto takie szkolenie to świetny rozwój osobisty. Oderwanie się od rutyny dnia codziennego może przełożyć się na lepszą motywację i większe zaangażowanie w wykonywanie obowiązków oraz nabycie nowych kontaktów.

 

Mając świadomość, jak piękna jest Polska i by dojazd na nasze szkolenia nie był dla Państwa uciążliwy wybraliśmy kilka miast na nasze szkolenia (Wisła, Kazimierz Dolny, Zielona Góra, Bydgoszcz, Łódź, Międzyzdroje, Kraków, Zakopane, Jurata).

 

Naturalnie w okresie trwania zakazu prowadzenia szkoleń w formule otwartej, przestrzegamy prawa i pozostaje nam do dyspozycji wówczas wyłącznie formuła online. Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi, co sprawia, że szkolenia odbywają się bez zakłóceń. Niemniej spodziewając się w najbliższym czasie poluzowania obostrzeń dotyczących organizacji szkoleń i konferencji w hotelach, zapewniamy, że odbywać się one będą w pełnym reżimie sanitarnym, z zachowaniem wszystkich środków ostrożności, tak by czas spędzony z nami, był dla Państwa czasem nie tylko mamy nadzieję owocnym, ciekawym i w komfortowych warunkach, ale też przede wszystkim bezpiecznym.


 

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE (ONLINE) TO KOMFORT I SPORO ZALET


Pragniemy przedstawić Państwu propozycje kilku tematów szkoleń realizowanych w formule szkoleń zamkniętych według zapotrzebowania konkretnej gminy. Każde z zaprezentowanych szkoleń może być zrealizowane w dowolnym, wskazanym przez Państwa terminie w formule online. Dodatkowo nasi doradcy po konsultacji z Państwem oraz z Wykładowcami mogą dokonać modyfikacji w programie tak, aby tematyka jak najlepiej odpowiadała Państwa oczekiwaniom.

 

Czas trwania: każde z naszych szkoleń trwa 4 godziny dydaktyczne, czyli 3 zegarowe oraz 15 minut przerwy (np. 9.00 - 12.15) i może być zrealizowane w godzinach dostosowanych do Państwa potrzeb, również w godzinach popołudniowych.

 

Adresaci: szkolenia zostały przygotowane w szczególności dla przedstawicieli Urzędów Miast i Gmin, w tym Wójtów/Burmistrzów/Prezydentów, przewodniczących Komisji RPA, Pełnomocników ds. Profilaktyki i RPA, członków i kandydatów na członków GKRPA, a także dla Przewodniczących i członków Interdyscyplinarnych Zespołów ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, kierowników OPS, pracowników socjalnych, kuratorów, policjantów, strażników miejskich, przedstawicieli służby zdrowia, dyrektorów i pedagogów szkolnych, pracowników punktów konsultacyjnych oraz innych osób zainteresowanych tematyką szkolenia.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami opiekującymi się poszczególnymi województwami,
tel.: 22 398 87 90 lub 12 341 95 23 lub elektronicznie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

ZAPRASZAMY!!!